Komunikat komisji konkursowej „Stary Sącz – kreatywnie  edycja III

Komunikat komisji konkursowej „Stary Sącz – kreatywnie  edycja III

Kapliczki i krzyże przydrożne na terenie miasta i gminy Stary Sącz”

W III edycji konkursu „Kapliczki i krzyże przydrożne na terenie miasta i gminy Stary Sącz” wzięło udział: 32 autorów z całej Polski, w tym w kategorii młodzież 13 osób nadsyłając 35 prac, a w kategorii dorośli 19 osób nadsyłając 55 prac.

11 października 2018 roku JURY w składzie:

Andrzej Długosz – Prezes Towarzystwa Miłośników Starego Sącza – przewodniczący JURY

Alicja Przybyszowska AFRP AFIAP wiceprezes KTF Krynica Zdrój – członek JURY

Andrzej Rams – członek Towarzystwa Miłośników Starego Sącza – członek JURY

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria „młodzież”

I nagrodę otrzymała Gabriela Marszałek za pracę „Kapliczka 3”

II nagrodę otrzymała Joanna Wnęk za pracę „Jesteś …”

III nagrodę otrzymał Jakub Pasoń za pracę „Zapomniana kapliczka leśna”

oraz wyróżnienie otrzymała Martyna Wójcik za pracę „Kapliczka przy drodze”

nagrodę rzeczową otrzymała Ewelina Tarkowska za pracę „Cisza”

nagrodę rzeczową otrzymał Jan Piotrowski za pracę „Róże Matki”

nagrodę rzeczową otrzymał Paweł Piotrowski za pracę „Mostki”

Kategoria „dorośli”

I nagrodę otrzymała Renata Michalczyk za pracę „Codzienność”

II nagrodę otrzymał Paweł Ferenc za pracę „Figury w okienku”

III nagrodę: otrzymała Agnieszka Piwko za pracę „Zapomniana Matka”

oraz wyróżnienie otrzymał Janusz Wańczyk za pracę „Matka Boska mgielna”

nagrodę rzeczową otrzymała Maria Bogusław Wójcik za pracę „Burza”

nagrodę rzeczową otrzymał Jan Brdej za pracę „Kolory nocy”

nagrodę rzeczową otrzymał Marcin Morański za pracę „Samotność”

Osobom nagrodzonym, wyróżnionym i uczestnikom wystawy pokonkursowej serdecznie gratulujemy!

Wszystkim autorom dziękujemy za udział

Zapraszamy na otwarcie wystawy pokonkursowej

które odbędzie się 16 listopada 2018 roku

o godzinie18 00

w Starym Sączu ul. Rynek 5

Przyjazd na koszt własny

I nagrodę otrzymała Renata Michalczyk za pracę „Codzienność”
II nagrodę otrzymał Paweł Ferenc za pracę „Figury w okienku”

 

III nagrodę: otrzymała Agnieszka Piwko za pracę „Zapomniana Matka”
I nagrodę otrzymała Gabriela Marszałek za pracę „Kapliczka 3”

 

II nagrodę otrzymała Joanna Wnęk za pracę „Jesteś …”

 

 

 

III nagrodę otrzymał Jakub Pasoń za pracę „Zapomniana kapliczka leśna”