Czerwiec 2022

Wystawa „Daleko od zgiełku”

Zapraszamy do obejrzenia wystawy Renaty Michalczyk „Daleko od zgiełku”. Wystawa dostępna do oglądania w dniach 30.06 – 30.07. 2022 r. w Pijalni Głównej w Krynicy – Zdroju. Otwarcie wystawy odbędzie się o godz. 16.45 w dniu 30 czerwca br. Patronuje jej Fotoklub Rzeczpospolitej Polskiej. Fotografie pokazują charakterystyczny krajobraz Beskidu Niskiego, który pełen jest starych cerkwi, opustoszałych łemkowskich wsi, przydrożnych kapliczek i kamiennych krzyży.

Wystawa „Zamki, Dwory i Pałace”

Wystawa Michała Piotrowskiego „Zamki, Dwory i Pałace” jest kolejną w cyklu „Znalezione w Polsce”. Jest początkiem Tryptyku przedstawiającym tego typu zabytki. Na zdjęciach są obiekty znane i będące gdzieś na uboczu drogi. Wiele z nich niszczeje a niektórych już nie zobaczymy w takim stanie jak na zdjęciach. Wszystkie prace które można obejrzeć na wystawie zostały wykonane ręczną techniką chromianowo-proszkową. Poprzez nakładanie żelatyny i pigmentu, powolne odsłanianie świateł i cieni są niepowtarzalnym wyrazem tego co zobaczył aparat.

Wystawa będzie prezentowana do końca wakacji w Zamku Tropsztyn (galeria na wieży oraz w kawiarni) w miejscowości Wytrzyszczka koło Czchowa woj. Małopolskie. Zamek jest otwarty: pn.-pt. godz. 9-17, sob.- niedz. godz. 9-19  

Wystawa „Dobry rocznik”

Zapraszamy na wernisaż wystawy indywidualnej
Iwony Biernackiej /technika-Grafika Komputerowa/
Michała Piotrowskiego w technice Fotografia

23.06.2022 godzina 17:00

Galeria Towarzystwa Sztuk Pięknych w Nowym Sączu
ul. Jagielońska 50a

Wstęp wolny

Iwona Biernacka Michał Piotrowski Laureaci Konkursu TPSP „Przegląd TPSP 2021”.